کدام طعم آدامس رابه بقیه ترجیح میدهید؟؟؟


آدامس های پرتقالی : افرادی به شدت اجتماعی و عاشق طبیعت هستند شخصیت شاد و اجتماعی آنها باعث می شود مردم فکر کنند سالهاست آنها را می شناسند در خانه ی شما همیشه به روی دیگران باز است و دوستان روی سخنان و کمکهای فکری شما حساب می کنند.

آدامس های توت فرنگی : افرادی سختکوش هستند که همیشه آماده کشف چیزهای جدیدند امتحان کردن چیزهای جدید می تواند روحیه ی شما را شادتر کند و انرژی بیشتری برای ادامه کارتان به شما بدهد.

آدامس های سفید کننده ی دندان : جویدن آدامس های با طعم تند که در واقع خاصیت سفید کننندگی دندانها را نیز دارد به انسان آرامش عجیبی می بخشند و در حقیقت نوعی آرامبخش قوی هستند اگر شما عاشق چنین طعمهایی هستید مطمئنا عاشق یک استراحت کوتاه مدت در زندگی سراسر جنب و جوش خود هستید .

آدامس های دارچینی : افرادی که عاشق آدامس های دارچینی و یا حتی خمیردندان های با طعم دارچین هستند افرادی احساساتی و رمانتیک بوده و همیشه احساس نزدیکی بیشتری با افراد دارند شادی و نشاط و دوست داشتن را به دیگران منتقل می کنند.

آدامس های موزی : شخصیت افرادی که آدامس های موزی را ترجیح می دهند معمولا با نوآوری و خلاقیت همراه است بنابراین همواره سرشار از ایده های خلاق و مثبت و سازنده اند.آنها به دنبال شکار مجوزهای جدید برای ارائه ی برنامه های جدید در حوزه های مختلف کاری و زندگی خود هستند.

آدامس های نعنایی : آدامس های نعنایی خنک کننده است شما با خوردن این آدامس احساس می کنید سرشار از انرژی شده و می توانید کار خود را در مدت زمان کمتری انجام دهید بالاترین هدفتان در زندگی جلو راندن خانواده با انجام به موقع کارها و روحیه بخشیدن به آنها در مواقع ضروری است شما احساس برتری واعتماد به نفس عجیبی دارید.

/ 95 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هستی

توت فرنگی

هستی

فرقی نمیکنه همه جورشو دوس دارم[نیشخند]

M_Kh

داررررچین نعنا آلبالو شاتوت [نیشخند]

asal

این قالبت خیلی قشنگه

سجاد

دو سيب نعناع ندارين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[نیشخند]

سجاد

آره دیگه من بجای ادامس قیلون میکشم بهتره خخخخ[پلک]

جودی ابوت

سلام گلم میخواستم توی اون پست جدیدی که گذاشتی نظر بذارم ولی نشد بخاطر اون حباب هایی که روی وبت گذاشتی چند بار کامپیوترم هنگ کرد[ناراحت]

FaTeMeH

آقا آدامس ولکن لامصب عجب چشمایی داره اول نعنایی بعد توت فرنگی ...بعد پرتقالی [نیشخند] اخ ادامس میخوام داری بم بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟